Antalya evden eve nakliyat ile eşyalarınız en güvenli ve en kaliteli şekilde taşımaktadır. Ev taşımacılık yanı sıra ofis, büro, fabrika yükü taşımacılık gibi birçok alanda taşımacılığı yapılmaktadır. Biz eşyalarınızı aldığımız gibi bırakmak ile yükümlüyüz. Bu yüzden evinizden nasıl aldıysak yerleştirip, düzenleyip o şekilde bırakıyoruz. Bu işi Dört dörtlük yaptığımıza inanıyoruz. Antalya Palas evden eve nakliyat firması hasar güvencesi verir ve müşteri memnuniyet ile yıllarca nakliye işini yürütmektedir. Nakliyat işlerimiz de referanslarımıza güveniyoruz! Tüm eşyalarınız bizimle beraber koç allianz sigorta güvencesindedir.

Bütün eşyalarınızın sorumluluğunu üstelenerek sizi hiç bir zarara uğratmayız. Tüm işlerde olduğu gibi müşteri fiyat konusunda anlaşma sağlandığın da istedikleri tarihte nakliyat işi için sözleşme ve taşınma planlanması için experimiz gelmektedir.. Biz iş yaparken planlı yaparız ve bu bizim en çok tercih edilen yanımızdır. Taşıyacağımız eşyaları, Zamanı, Yol durumunu, hava durumu gibi bir çok karşılaşabileceğimiz sorunları önceden hesaplarız ve önlem alırız. Taşıyacağımız her şey için zarar görmesini istemeyiz ve bu yüzden taşıdığımız her şey için güvenlik önlemi alırız. Risk azalmış olabilir ama yetmez.

Elemanlarımız tecrübeli olduğu için risk ortadan kalkmış gibidir. Yaptığımız işin en hızlısı biziz. Zamanınız değerli ise, Palas Nakliyata güvenin. Alabileceğiniz en uygun fiyat Palas Nakliyat tarafından verilir. Taşıttığınız her şey bizimle güvenlidir ve tüm zararınızı karşılarız. Bir defa bizle evini, ofisini taşıtan herkes, bir daha taşıma işinde bizden %10 indirimli fiyat alır. Bizim prensiplerimiz: Hızlı Taşımacılık, Güvenli Taşımacılık, Müşteri memnuniyeti